Sto dębów na setną rocznicę powstania Policji Państwowej

4 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku odbyło się uroczyste spotkanie służbowe poświęcone 100 rocznicy powstania Policji Państwowej. Chcąc upamiętnić tak doniosłą rocznicę zostały zasadzone dęby, które są symbolem siły i trwałości naszej formacji. Fakt ten został upamiętniony również poprzez zamieszczenie tablicy pamiątkowej. Będzie ona stanowiła element Alei Dębowej znajdującej się przy Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku. Na uroczystości między innymi obecni byli: Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta, przedstawiciele władzy samorządowej z powiatu prudnickiego, zaprzyjaźnione służby mundurowe oraz policjanci z Czech. Przy organizacji dzisiejszej uroczystości nie mogło zabraknąć naszych uczniów klas mundurowych. Jak widać na zdjęciach, pięknie reprezentowali szkołę.